середу, 5 квітня 2023 р.

ЕФЕКТИВНА СПІВПРАЦЯ – ГОЛОВНА ПЕРЕДУМОВА ВІДРОДЖЕННЯ ХЕРСОНЩИНИ
Думати про майбутнє, не дивлячись на перешкоди, війну та негаразди! - це запорука нашої перемоги!
Такі думки об’єднали провідні заклади вищої освіти Херсонщини, України та світу, а також представників влади та бізнесу для проведення Міжнародній науково-практична конференція «СИНЕРГІЯ НАУКИ І БІЗНЕСУ У ПОВОЄННОМУ У ВІДНОВЛЕННЮ ХЕРСОНЩИНИ».

Захід проходитиме онлайн 26-28 квітня 2023 р., участь безкоштовна.

Форма реєстрації: http://surl.li/fkdem


За офіційної підтримки Міністерства науки і освіти України, Херсонської обласної військової адміністрації та Хмельницької обласної військової адміністрації (куди зараз є переміщений ХНТУ – ініціатор заходу).


Захід проводиться за ініціативи Херсонського національного технічного університету (ХНТУ) в партнерстві з Херсонським державним аграрно-економічним університетом, Херсонською державною морською академією, Київським національним університетом технологій та дизайну, Хмельницьким національним університетом, Dokuz Eylul University (Izmir, Turkey), Jagiellonian University (Krakow, Poland), Hamburg University of Applied Sciences (Hamburg, Germany), Херсонською торгово-промисловою палатою та Федерацією роботодавців України. На даний час наміри взяти участь в Конференції підтвердили науковці, підприємці та громадські діячі з 14 країн світу.


Ефективна співпраця між науково-освітньою спільнотою, бізнесом та громадськістю – одна з головних передумов успішного відновлення Херсонщини після війни. Майбутня відбудова регіону, подальша євроінтеграція і гармонізація освітнього та науково-інноваційного середовища потребують спільного бачення, єдності у плануванні та максимальної залученості кожного у підготовку до нових повоєнних часів.


Мета конференції – об'єднати потенціал учасників, щоб спільно визначити ефективні практичні рішення та способи долати виклики на шляху до відновлення всіх сфер життя херсонської громади. Конференція спрямована на повоєнне відродження Херсонського регіону та прискорення його стійкого економічного зростання.


Програма конференції охоплює всі пріоритетні напрямки економічного розвитку Херсонського регіону:

розвиток людського капіталу;


будівництво, архітектура, дизайн у відновленні середовища життєдіяльності людини;


відбудова і модернізація виробничих підприємств та інфраструктури;


інноваційні технології в промисловості;


проблеми агарного сектору регіону;


розвиток морських та річкових портів;


планування повоєнного відновлення туристичного сектору;


соціально-економічні та державно-управлінські аспекти регіонального розвитку в умовах повоєнного відродження територій.


Концепція заходу формувалася в тому числі з урахуванням завдань Плану відновлення України, де особлива увага приділяється відновленню сфери освіти і науки та необхідності розвитку інноваційної економіки країни.

Конференція ставить завдання:


розвиток взаємодії науково-освітніх, підприємницьких та суспільних кіл Херсонщини для забезпечення умов відновлення регіону;


визначення ключових проблем повоєнного відновлення Херсонщини;


пошук ефективних рішень щодо відродження регіону та прискорення його стійкого економічного зростання;


переорієнтація загального фокусу з «очікування найгіршого» та деструктивних страхів на планування майбутнього;


вивчення досвіду закордонних партнерів;


презентація науковцями конкретних технологічних розробок для підприємців для використання їх при плануванні відродження своїх виробництв на Херсонщині;


визначення представниками бізнесу завдань для науково-освітньої сфери для урахування при підготовці кадрів та плануванні наукових розробок;


Учасники: представники науково-освітньої спільноти, бізнесу та бізнес-об’єднань, органів влади та місцевого самоврядування, громадського сектору.


Робоча мова: українська, англійська

Детальніше: Міжнародна науково-практична конференція «СИНЕРГІЯ НАУКИ І БІЗНЕСУ У ПОВОЄННОМУ ВІДНОВЛЕННІ ХЕРСОНЩИНИ» / Конференції та науково-технічні заходи / Наука / Головна - Херсонський національний технічний університет (kntu.net.ua)
Немає коментарів: