Що ми пропонуємо?

Агентство корисної інформації «Тетра» створює маркетингові комунікації для потреб своїх клієнтів.

Ми не втомлюємося нагадувати - що необхідно підтримувати регулярні комунікації (зв'язкі) з ринком, постачальниками, споживачами, партнерами. Але часом цю роботу просто нема кому виконувати. Трапляється, що завдання по налагодженню комунікацій доручають самим непідготовленим співробітникам ...

В інших бізнесах цю роботи виконують самі власники або керівники. Але це також не найкращий варіант.

Ми пропонуємо вам комплексне обслуговування ваших комунікацій з усіма інформаційними середовищами ринку. Наш досвід і методики допоможуть вам у вирішенні ваших ринкових завдань.

Ключова компетентність агентства корисної інформації «ТЕТРА»:

Створюємо текстову, аудіо-відео, графічну інформацію і поширюємо її за цільовими аудиторіями. Використовуємо ті комунікації, які дозволяють отримувати найбільшу ефективність витрачених коштів.

Якщо Вас не знає ринок - Вас немає!

Що ми пропонуємо?
Оформити медіаплан в залежності від виду бізнесу.
Готувати інформаційні матеріали і розміщувати їх відповідно до медіаплану.
Регулярно генерувати інформаційні приводи, які будуть привертати увагу преси і потенційних клієнтів.
Сегментувати інформацію за цільовими аудиторіями і точно каналізувати її за оптимальними каналам комунікацій (ТВ / радіо / преса / Інтернет).

З 1992 року, коли Агентство було засноване ми працювали з найяскравішими і амбітними суб'єктами ринку і персонами в Україні. Ми пишаємося тим фактом, що наші клієнти ніколи не знали краху!З повагою, В'ячеслав Головченко - директор Агентства корисної інформації "ТЕТРА"