середа, 10 січня 2024 р.

Запрошуємо пройти безоплатний онлайн-курс «Єдина Україна: становленнянаціональної ідентичності»Міністерство молоді та спорту України у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової
підтримки Європейського Союзу створили та запустили онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності!» на Освітній онлайн платформі «Зрозуміло!».

Цей курс спрямований на формування української національної та громадянської ідентичності у населення, підвищення рівня знань про історію боротьби за незалежність України, волонтерські рухи, поглиблення знань з новітньої історії України – її європейський вибір.

Курс створений для вчителів з історії, фахівців із виховної роботи, громадських та волонтерських організацій, які залучені до реалізації проєктів у сфері національно-патріотичного виховання.

Він стане у пригоді й тим, хто хоче підвищити власний рівень знань про історію України, поглибити власні знання з новітньої історії, сучасних процесів державотворення та розвитку українського громадянського суспільства.

Слухачі курсу дізнаються про:

- становлення української національної ідентичності через - подолання російських міфів;
- подолання байдужості, меншовартості;
- формування активної громадянської позиції;
- українське волонтерство.

Онлайн-курс складається з восьми лекцій. Зареєструватися на курс можна тут: https://courses.zrozumilo.in.ua/.../course-v1:eef.../about

Слухачі, які успішно опанують курс та отримають сертифікат про його завершення, одержать 0,2 кредиту ЄКТС.


Немає коментарів: