суботу, 1 липня 2023 р.

Нова пошта відкрила перше відділення у Берліні
Німеччина стала п’ятою країною ЄС, де з’явились відділення Nova Post. Доставка від 5 днів. До кінця року компанія планує відкрити свої відділення ще у Гамбурзі, Франкфурті на Майні, Мюнхені та Кельні.

«Ми і надалі плануємо виходити на нові ринки та розвивати мережу в тих країнах, де вже присутні, адже прагнемо логістично звʼязати Україну зі світом, а вже згодом зв’язати й усі країни між собою. Розвиток міжнародної торгівлі зараз для українців надважливий. Бо що щільніша та швидша буде торгівля між українським та німецьким бізнесами, то краще розвиватиметься наша економіка”,- говорить Володимир Поперешнюк, співвласник Нової пошти.


У Берліні відділення Nova Post працює за адресою Charlottenstraße 79/80, 10117. У ньому приватні клієнти та бізнес можуть отримувати та відправляти посилки до 100 кг. Відділення відчинене з понеділка по суботу.


Надзвичайний і Повноважний Посол України у ФРН Олексій Макеєв став почесним гостем на відкритті та першим відправив в Україну вітальну листівку.


«Розпочавши своє розширення у європейських країнах під час війни, Нова пошта ще раз довела свою відповідність найвищим стандартам сервісу світового рівня та стала зразком адаптивності й незламності українського бізнесу. Той факт, що компанія навіть під час війни продовжує відкривати відділення та поштомати в Україні та за кордоном, допомагає своїм сервісом сотням тисяч людей, ще раз доводить, наскільки відповідальним є український бізнес. Переконаний, що співпраця німецького бізнесу з Новою поштою зробить свій важливий внесок в успішну відбудову мирної України», — зазначив Посол Олексій Макеєв під час відкриття.


Вартість доставки з України в Німеччину:

посилки до 1 кг – 250 грн


посилки до 2 кг - 400 грн


посилки до 10 кг – 600 грн


посилки до 30 кг – 1200 грн


Більше інформації можна знайти за посиланням: https://novapost.com/uk-de


Немає коментарів: