середу, 17 травня 2023 р.

Схематоз на Одеській митниці продовжується
ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ ПРОГРАЛА У СУДІ 99% СПРАВ ПРОТИ БІЗНЕСУ – АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ ЕКСПЕДИТОРІВ УКРАЇНИ

Але за три місяці 2023 провела близько 2000 форм митного контролю – це дорівнює показникам 2022 року. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Віктор Берестенко, президент Асоціації міжнародних експедиторів України.

Він зазначив, що за даними Асоціації, у судових спорах проти митниці український бізнес переважно виходить переможцем. У 2022 році в Єдиному реєстрі судових рішень наявна інформація про 1697 рішень по розгляду справ щодо про визнання протиправними дій митних органів та скасування рішення про коригування митної вартості товарів. І у 92% справ рішення суду було на користь бізнесу.

“50% усіх справ про притягнення до адміністративної відповідальності щодо приховання від митного контролю вирішено на користь бізнесу. 89% справ про неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розмір вирішено на користь бізнесу. Одеська митниця програла взагалі 99% справ”, – розповів Берестенко.

Він додав, що за перші три місяці 2023 року митницею вже було проведено близько 2000 форм митного контролю, що більше ніж за весь 2022 рік.


Немає коментарів: