пʼятниця, 3 грудня 2021 р.

WOW-громади: представників та представниць громад запрошують у резиденції ідей у Львові

А прапор в нас - вище висить...

Поки миколаївський міський голова десь "ховається"вже більше як місяць, фаворит його першого терміну "знущання" над Мико - пан Садовий проводить та безпосередньо бере участь в цікавому проєкті. Люди хочуть, щоб їх місто відвідували та полюбляли. Спеціально для миколаївської ніби Агенції розвитку публікуємо реліз від Пресслужби ЛМР. Може якось "підтягнетесь" у своїх намаганнях зробити перспективи Миколаєва - реальністю? Чи хоч меру перешлете...Про звільнення за власним бажанням навіть не сподіваємось...

У Львові анонсували всеукраїнський проєкт WOW-громади. В межах

проєкту, впродовж листопада-грудня відбудуться три резиденції ідей для громад «Комунікація. Бо без неї ніяк», «Бізнес. Інвестиції. Міжнародна співпраця», «Медицина в громаді». Кожна з резиденцій ідей – це два дні воркшопів, тренінгів, виїздів на локації для фахівців органів місцевого самоврядування.фото умовне, автор: Роман Балук.


«Багато людей дивуються, чому ті чи інші речі у Львові ми змогли успішно втілити в життя. Завдяки чому це стало можливим? Все просто — дива самі не стаються, над ними треба працювати. Тому, WOW — це work on wonders», — каже міський голова Львова Андрій Садовий.

Проєкт реалізує Інститут міста Львова, громадська організація «Інститут просвіти» за підтримки Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Це майданчик для діалогу між громадами та обміну найкращим досвідом. До прикладу, резиденція «Медицина у громаді»: лікарня швидкої медичної допомоги у Львові за останні роки стала лікарнею, яка розвивається стрімкими темпами, — тут проводять надскладні операції, зокрема, трансплантації органів. Як це вдається команді лікарні? Про відкриття нових сучасних відділень, оптимізацію ресурсів, як лікарня залучає найкращих лікарів та інтернів, - протягом 2 днів топ-менеджмент лікарні ділитиметься управлінським досвідом. Резиденція буде корисна для керівників та керівниць управлінь охорони здоров’я та лікарень.

Резиденція про комунікації дасть відповіді на питання, як зробити комунікацію влади з громадою максимально ефективною з обох сторін. Йтиметься про побудову комунікаційних кампаній, співпрацю з медіа, роботу в соціальних мережах, пряму комунікацію з мешканцями, співпрацю з об'єднаннями людей тощо.

Більше інформації за посиланням: https://wow-hromady.in.ua/Немає коментарів: