середа, 22 вересня 2021 р.

Одесо, відкриваємо разом сезон теплого сусідського спілкування, веселих розваг та культури прямо у дворах!

Запрошуємо 25-26 вересня у одеські двори від Таїрово до Котовського, в особливий куточок на Молдаванці, та на великий флешмоб біля Одеського національного театру опери та балету.

Наші двори та сусідські відносини заслуговують на особливу увагу! Аж настільки, що Школа культури сусідства вже втретє влаштовує Фестиваль одеських дворів.


Жити без теплого людського спілкування, підтримки та культурного дозвілля вкрай важко. Проте умови карантину відчутно впливають на можливості відвідувати культурні заходи та покидати межі дому/двору. Тож двір стає унікальним простором, де на свіжому повітрі можна відпочивати, спілкуватись, займатись улюбленими хобі, влаштовувати концерти та інші культурні заходи, навіть отримувати дохід. Це точка розвитку неймовірних можливостей: старих, нових та ще неусвідомлених.


Учасники фестивалю продемонструють можливості власних дворів, почастують, влаштують культурні розваги та поділяться досвідом розвитку власних дворових просторів.


Слідкуйте за розкладом, одягайтесь тепліше та готуйтесь отримати велику порцію сонячного настрою, а про погоду ми подбали - будуть фірмові парасольки та кепочки!


Це вже третій щорічний Фестиваль одеських дворів, що має на меті розвиток культури сусідства, а започаткувала такий автентичний для Одеси фестиваль - Школа культури сусідства. У 2019 там було багато цікавого - разом з центральною локацією, де проїжджа частина кварталу під час заходу була закрита для руху транспорту, Фестиваль відвідало 4500 містян та госей. А у 2020-му попри (чи завдяки) карантинним обмеженням сусідські події стрімилися 10 годин підряд на Yotube-каналі https://www.youtube.com/cultsusid, ЗМІ назвали їх альтернативним днем міста - заходи відвідали та дивилися понад 1000 людей. Також з'явилось перше Youtube-show “Виживуть тільки сусіди”, де в “популярній формі” можно не вилазячи з екрана мобільного телефону навчатися налагодженню сусідських відносин.


Тож відмічайте у своїх календарях останні вихідні вересня, та слідкуйте за розкладом подій на сторінці Facebook https://www.facebook.com/cultsusid:
25.09.2021 р, субота, 11:00 - 20:00 Фестиваль одеських дворів - "Погода у дворі" - https://fb.me/e/1fpcPf4Qr

26.09.2021 р, неділя, 11:00 - 17:00 Фестиваль одеських дворів - "Погода у дворі" -

https://fb.me/e/UwzNkaW5


Чекаємо на вас!


З повагою і побажанням гарних сусідів,

Мітя Ковбасюк
Розклад подій:


25 ВЕРЕСНЯ:


11:00 - 12:00 зустрічає двір на Корольова, 81/1

Демонструє таланти та національне вбрання людей, які мешкають у цьому мікрорайоні.


12:00 - 13:00 стартує екскурсія, на якій ви точно ще ніколи не були — по мікрорайону Таїрова, старт та фініш у дворі на Небесної сотні, 77а, під парасолькою)


13:00 - 14:00 запрошує двір на Небесної сотні, 77а. Долучайтесь до створення пано-пазлу «Міське садівництво», та дізнавайтесь, як створити суспільний город прямо у дворі.


15:00 до 16:00 двір на Вільямса, 59 запрошує дітей долучитись до цікавих ігор на просторому

майданчику, а дорослі можуть взяти участь в картуванні території.18:00 до 20:00 змінюємо локацію та відправляємось на Висоцького, 23, щоб відвідати кінотеатр підвідкритим небом, для дітей транслюватимуть мультфільм.

А зануритись в атмосферу бардівських пісень та зігрітися чаєм біля вогнища можна буде у парку Ентузіастів.


26 ВЕРЕСНЯ:


11:00 - 13:00 на Середній, 47 сусіди святкують День двора! Жителі «Рибацького двору» почастують фірмовою ухою та розважать на славу, бо вони, таки, в тому професіонали!

А «вишенька на торті» - виступ соліста Філармонії Микити Волкова, чий чарівний голос торкнеться кожної душі.


15:00 - 17:00 запрошуємо прогулятися містом та зібратися перед Оперним театром (вул. Рішельєвська між Дерибасівською та Ланжеронівською).

Вас чекатиме простір емпатії, фотозона та термометр для вимірювання теплоти сусідських відносин.


Немає коментарів: