середа, 23 червня 2021 р.

“Об’єднані річками” – онлайн конференція щодо взаємодії прибережних міст УкраїниОнлайн конференція щодо взаємодії прибережних міст України з питань розвитку річок та маломірного судноплавства в Україні.


Коли: 25 червня 2021 з 15:00 до 17:00

Цільова аудиторія: представники місцевої влади та водного транспорту прибережних міст Одеси, Херсону, Миколаєва, Каховки, Скадовську, Дніпро, Черкас, Запоріжжя, Києва, Маріуполя, Державної регуляторної служби України, Державної служби морського та річного транспорту України.Реєстрація за посиланням.

Мета заходу: Координація зусиль для розвитку водно-морського комплексу, відповідної інфраструктури та яхтингу, удосконалення регулювання та впровадження його до Європейських вимог, залучення додаткових інвестицій для розвитку прибережних територій.

Захід організовано Миколаївською регіональною платформою реформ разом із Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ, Миколаївською міською радою у рамках програми «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.Немає коментарів: