суботу, 13 лютого 2021 р.

ПОБАЧЕННЯ В МУЗЕЇ

14 лютого особливий день – День усіх закоханих або День святого Валентина!

Вже давно стало доброю прикметою проводити це свято романтики, кохання та ніжності якось незвично, адже воно оповите багатьма легендами та домислами. Ніхто не знає чи існував Святий Валентин та чи дійсно він перший подарував коханій романтичну валентинку, зате всі точно знають , відчувають що є він, цей зовсім особливий стан душі і навколишнього світу – Кохання .. й тому святу бути !!

У цей день ми запрошуємо всіх закоханих ..та скептиків любові на Побачення.

ПОБАЧЕННЯ В МУЗЕЇ

Все що потрібно, це прийти на рандеву у призначений час – 13:00 за адресою вул. Ланжеронівська, 2, Палац князя Гагаріна. І тут у невимушеній обстановці взяти участь в тематичному літературному квесті, відвідати дві авторські екскурсії, де дізнаєтеся неймовірні любовні історії письменників. Пізніше ви зможете відпочити від лавини літературних вражень насолодившись музикою у виконанні групи «The КРИК». Та на завершення вечора відбудеться відкриття персональної виставки живопису Стаса Жалобнюка «Майстер і Маргарита».

На пам’ять про «Побачення» залишаться ваші фотографії в палацових інтер’єрах, в музеї діє фотозона.

ПРОГРАММА:

13:00 «Iльф \ Петров. Любовна кореспонденція »(авторська екскурсія Влада Шостака). Крім всіма відомих романів Ільфа і Петрова, у письменників були й епістолярні зворушливі твори в співавторстві з їхніми дружинами (Марія Тарасенко та Валентина Грюнзайд). У цих листах живе любов.

14:00 «Лютневий ІНЬ-ЯН»: поетичні читання про любов та її наслідки. В ролях: Анна Стремінская, Олександр Хінт, Людмила Шарга, Сергій Главацький, Юлія Мельник, Владислав Китик, Кларисса Ярошевич, Олександр Щедрінський, Інна Саврасова.

14:30 Група «The КРИК» з дивно романтичної гримучою сумішшю пісень в стилях «інді», «пост-панк», «реггі», «нова хвиля».

15:00 «Напруженість почуттів» (авторська екскурсія Михайла Самофатова).

Напруженість почуттів та його високий підйом – відмінна риса творчості футуристів. Те ж саме можна сказати й щодо їхніх біографій. Футуристи самі переживали всередині себе усі почуття нового світу, закохувалися. Багато з футуристів переживали романтичний підйом духу в Одесі – Ігор Северянин, Василь Каменський, Давид Бурлюк, Велимир Хлєбніков, й звичайно, Володимир Маяковський!

16:00 «Майстер та Маргарита» Стаса Жалобнюка. Пропонуємо вашій увазі виставку сучасного еротичної живопису.

Протягом усього вечора діє фотозоні та тематичний літературний квест.

«Побачення в музеї» в найромантичніший день не залишить шансів для байдужості: концерт, квест, виставка та головне – занурення в особливу атмосферу високої літературної традиції Любові, допоможуть зробити цей вечір незабутнім.

Квитки у касі музею.


Ціна – 150 грн.

!! УВАГА АКЦІЯ !!

Для Валентин та Валентинів, а також для народжених 14 лютого ВХІД ВІЛЬНИЙ (за наданням документів, що це посвідчують)


Немає коментарів: