пʼятниця, 7 серпня 2020 р.

Читанню пандемія не завадить


XXI Всеукраїнський форум «Українська книга на Одещині» вчора відкрився в Одесі. Проводять його Одеська національна наукова бібліотека, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова» за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги та Української бібліотечної асоціації під егідою Міністерства культури та інформаційної політики.

Цьогоріч форум «Українська книга на Одещині» стане складовою XXIV Міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля». Ключовими напрямами його роботи - професійна та культурно-просвітницька програми – круглий стіл (7.08) з актуальних питань видавничої справи та книгорозповсюдження, програма професійного спілкування для фахівців бібліотек «ОдесаБібліоСаміт», виїзне Свято української книги в смт Доброслав.

Частина подій незвично проходить онлайн, що додало уваги за межами Одеси.

Фото репортаж з першого дня розповідає про широкий спектр заходів з популяризації книги і читання: презентації нових вітчизняних видань та видавничих проєктів, панельні дискусії, творчі

 майданчики, літературні студії, автограф-сесії тощо за участі представників провідних видавництв України, письменників, ілюстраторів книги, літературознавців, мистецтвознавців, бібліотечних фахівців та широкої громадськості.

Відбудеться традиційний книжковий конкурс «Краща книга форуму «Українська книга на Одещині» - 2020».
Власна інформація,фото надано Фотоклуб Фотон.


Немає коментарів: