четвер, 24 травня 2018 р.

Медіа та Одещина: національні виклики та регіональні проблеми

1 червня у Одесі Незалежна медійна рада проведе круглий стіл «Медіа та Одещина: національні виклики та регіональні проблеми», присвячений обговоренню проблем, з якими стикаються регіональні медіа на Одещині при підготовці журналістських матеріалів.

Одеса завжди була містом, відкритим для різноманітних культур. Одещина і сьогодні залишилася мультикультурним регіоном з непростою та неоднозначною історією, у якому, зокрема, гостро постає питання мови ворожнечі.


Незалежна медійна рада запрошує журналістів та активістів обговорити під час заходу питання професійних стандартів та особливості їхньої реалізації на регіональному рівні, а також інші актуальні питання роботи журналістів.

Протягом заходу планується обговорити, зокрема, такі питання:

 Медіа та вибори: як працювати регіональним журналістам в умовах турбулентності?

 Мовні конфлікти, меншини та мова ворожнечі у багатокультурному середовищі: чи можливо їх уникнути?

 Професійні стандарти журналістики на регіональному рівні: чи існує справжній запит на їх дотримання від аудиторії?

Участь у заході візьмуть члени Незалежної медійної ради

Роман Головенко (Інститут Масової Інформації (ІМІ), керівник правових проектів)

Vita Volodovska (Центр демократії та верховенства права CEDEM, керівник напрямку «Медіа право»)

Галина Петренко (Детектор медіа, директорка) та інші.

Час та місце проведення: 1 червня, 10:00-13:00, Impact Hub Odessa (м. Одеса, вулиця Грецька 1-А, конференц-зала «Амстердам»).

Початок реєстрації – о 09:30.

Реєстрація учасників є обов’язковою (https://bit.ly/2Gsn1tF).

Незалежна медійна рада була заснована наприкінці 2015 року провідними медійними громадськими організаціями України (Детектор медіа, Інститут Масової Інформації (ІМІ), Internews-Ukraine, Фундація «Суспільність», Центр демократії та верховенства права CEDEM).

Незалежна медійна рада функціонує як постійний громадський моніторинговий та консультативний орган, що розглядає спірні ситуації щодо недотримання медійного законодавства, міжнародних стандартів висвітлення інформації у медіа, а також порушень норм журналістської етики.

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов`язково збігаються з офіційною позицією уряду США.


Немає коментарів: