пʼятниця, 6 жовтня 2017 р.

Хто обрав - той вiдкликаєВ українському законодавстві існує очевидний дисбаланс щодо порядку відкликання міського голови та депутатів міської ради. Знайдіть 10 відмінностей:
Так міського голову, практично без будь-яких підстав, можуть позбавити повноважень депутати міської ради. При цьому міський голова обирається прямим голосуванням миколаївців і несе персональну відповідальність за свої дії.
Депутата міськради, обраного часто декількома сотнями голосів виборців, який не несе жодної персональної відповідальності, відкликати практично неможливо. Для цього необхідно комбінація із загальними зборами виборців, виборами ініціативної групи, збором підписів за відкликання депутатів силами ініціативної групи за 30 днів, прийняття і перевірка підписів міською виборчою комісією та залученням правоохоронців, звернення міської виборчої комісії в партію, яка висунула депутата, рішення керівного органу партії про відкликання депутата та набір інших дій. Аналогічна ситуація склалася із імпічментом Президенту та розпуском Верховної Ради.
Виникла ситуація, коли за умовами чинного законодавства партійні власники мають можливість через свої фракції у міських радах тримати на гачку міських голів.

Проте міські голови мають відповідати перед виборцями, а не перед депутатами міської ради.

Необхідно внести зміни до законодавства! Миколаївці обирають, миколаївці і відкликають!
Об’єднання депутатів Блоку Петра Порошенка з депутатами Опоблоку та Нашого краю є символом та симптомом реінкарнації монопольного режиму Партії регіонів і відкат політичної ситуації до стану хаосу, що особливо небезпечно під час війни з Росією проти України в стратегічно важливій області країни.З повагою,Голова Миколавської обласної організації

партії «Громадянська позиція»​​​​​Максим Коваль


Немає коментарів: