середа, 12 лютого 2014 р.

Як з відкритістью влади в Україні?

17 лютого 2014 року о 15:00 на прес-конференції в УКРІНФОРМ (вул. Б. Хмельницького, 8/16) ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) оприлюднить рейтинг відкритості 56 сайтів центральних органів виконавчої влади згідно з результатами моніторингу, проведеного в 2013 році. Моніторинг відкритості офіційних веб-сайтів 56 центральних органів виконавчої влади України є щорічним дослідженням, в якому фіксується рівень відкритості центральних органів виконавчої влади України. На цій прес-конференції його результати будуть представлені вже втретє.

Результати моніторингу 2011

Результати моніторингу 2012

Проект з моніторингу відкритості 56 веб-сайтів центральних виконавчих органів влади (міністерств, державних служб і агентств, центральних органів виконавчої влади зі спеціальним статусом тощо) розпочато у жовтні 2010 року за підтримки Національного фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy), США. ІРРП використовує методологію моніторингу Фонду «Інститут розвитку свободи інформації» (Санкт-Петербург, Росія), яка була адаптована для умов України з урахуванням чинного законодавства. Проект спрямований на покращення доступу ЗМІ та громадян до інформації на веб-сайтах органів влади та сприяння розвитку електронного врядування.

Реєстрація на прес-конференцію: ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ТУТ

або за телефонами: 044-279-41-99, 067-234-42-16 (контактна особа – Оксана Євтушенко) або листом на електронну адресу irrp@ukr.net (повідомити П.І.Б. учасника, назву установи чи видання, посаду, контактний телефон та емейл).

Довідка: Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) – неприбуткова громадська організація, заснована у серпні 2006 року, яка сприяє розбудові громадянського суспільства шляхом розвитку професійних, життєздатних та плюралістичних ЗМІ в Україні. www.irrp.org.ua

З 2011 року ІРРП проводить щорічний Моніторинг відкритості веб-сайтів органів ЦООВ України та оприлюднює рейтинг інформаційної відкритості. Наразі цей проект став регулярним щорічним інструментом громадського контролю. Детальнішу інформацію про проект дивіться у розділі Моніторинг влади на веб-сайті ІРРП.


Немає коментарів: