понеділок, 8 липня 2013 р.

Діячі культури Миколаївщини прокоментували рішення Президента України щодо створення премії імені Богдана Ступки


Микола Семенович Берсон, народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, заслужений працівник культури України, доцент, директор Миколаївського академічного українського театру драми і музичної комедії наголосив: «Богдан Сильвестрович Ступка – це актор європейського масштабу, і премія яка започатковується повинна надаватися за особливі творчі заслуги в області акторської майстерності та режисури. Звісно, це важливе починання, ініційоване Президентом України, в галузі культури. Премія повинна стати суттєвим стимулом для розвитку творчого потенціалу акторів».

«Запровадження премії імені Богдана Ступки по-перше, сприятиме підвищенню іміджу театральної справи в державі. По-друге – це визнання заслуг одного з кращих акторів на пострадянському просторі. Рішення Президента України дуже важливе, оскільки премія необхідна з точки зори орієнтації нашого суспільства на високі культурні цінності», - підкреслив Микола Антонович Кравченко, директор Миколаївського академічногохудожнього російського драматичного театру.

Баштова Наталія Анатоліївна, заслужена артистка України, директор Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи

коментує рішення Президента України так: «Дуже важливе та своєчасне рішення Президента України щодо запровадження премії імені Богдана Ступки оскільки це буде додатковий стимул для розвитку творчого потенціалу як для професійних акторів так і для молоді».

Довідково: Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністру Миколі Азарову до 20 серпня цього року забезпечити підготовку і внесення на розгляд Верховної Ради проекту закону про внесення змін до Закону України «Про державні нагороди України» щодо встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки.

Відповідне доручення підписане «з метою відзначення вагомих творчих досягнень у справі театрального мистецтва та увічнення пам’яті видатного українського митця Богдана Ступки».

 Немає коментарів: