четвер, 2 травня 2024 р.

Миколаїв - розбудовує блакитну економіку
Місто Миколаїв, що зазнало значного впливу внаслідок безпрецедентних викликів, спричинених війною з російською федерацією, робить стратегічний перехід у напрямку розвитку блакитної економіки, щоб сприяти економічному відновленню та сталому економічному зростанню. Завдяки своїй багатій морській спадщині та розташуванню на Південному Бузі та поряд із Дніпром і Чорним морем, місто прагне використовувати можливості збалансованого використання водних ресурсів для прискорення економічного розвитку, підтримки життєдіяльності та сприяння збереженню довкілля.
З метою підтримки такого підходу ПРООН в Україні розпочинає програму «Blue Innovation Challenge для міста Миколаєва». Ми запрошуємо мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) подавати заявки на участь у програмі з пропозиціями інновацій, що пов'язані з розвитком блакитної економіки та використовують блакитні, сталі та ресурсоефективні рішення. Якщо ви є новатором у сфері морських технологій, екологічно чистих морських послуг або ресурсоефективних бізнес-моделей, ми готові розглянути ваші пропозиції!

Програма «BOOST для України: Blue Innovation Challenge для міста Миколаєва» передбачає відбір до 10 ММСП з інноваційними розробками, котрі продемонструють найбільший потенціал для сталого ефекту та зростання. Відібрані для реалізації програми підприємства отримають відповідне навчання, менторську підтримку та до 10 000 доларів США на подальшу розробку, тестування та/або впровадження своїх інновацій протягом липня та жовтня 2024 року. Також після проведення заключного Презентаційного дня (Demo Day) можна буде отримати додаткове фінансування.

Читайте більше про Blue Innovation Challenge та подавайте заявку на участь за посиланням

https://boostimpact.org/challenges/blue-innovation-challenge

Blue Innovation Challenge реалізує UNDP в Україні в межах ініціативи «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС, та підтримано проєктом «Фонд інновацій», який фінансується Королівством Данія.


Немає коментарів: