вівторок, 1 серпня 2023 р.

Платформа відкритих інновацій NovaTech. Нова пошта запрошує партнерів по інноваціяхНова пошта створила онлайн-платформу для залучення партнерів до розробки інноваційних продуктів та сервісів разом зі своїм R&D підрозділом
Ознайомитися з роботою платформи та залишити свою пропозицію про співпрацю можна на сторінці novaposhta.ua/novatech (також доступно в меню Про компанію сайту Нової пошти).
Платформа та спільна робота сприятимуть нетворкінгу підприємців-новаторів й появі нових продуктів на українському ринку.

«Ми ставимо людину та технології в центр інноваційної екосистеми Нової пошти. Працюючи пліч-о-пліч з класними креативними людьми, сподіваємось синтезувати технологічні рішення для створення найкращого досвіду клієнтів. Використання зовнішніх ідей, обмін інноваціями через партнерство та поєднання нових рішень дасть можливість отримати більше всім учасникам», — говорить Євгеній Хоменко, керівник центру R&D Нової пошти.

Зараз команда розробників шукає партнерів у таких напрямках:

роботизація, сортування та обслуговування клієнтів;


штучний інтелект в обслуговуванні;


комп'ютерне бачення;


пакування нового покоління, зокрема циклічне та ізотермічне;


нові сервіси у відділенні;


електричний та інший альтернативний транспорт для доставки посилок.

Спеціально для роботи над новими продуктами Нова пошта організувала офлайн студію NovaTech. Це відкритий інноваційний простір з коворкінгом, лабораторією, шоурумом та надсучасним відділенням. Також тут є експозиція інновацій Нової пошти, де можна побачити роботизований поштомат, перший безпілотник компанії, роборуку та тестовий електромобіль.

Загальна площа студії — майже 900 м2, вона розташована на першому поверсі ТЦ «Атмосфера».

NovaTech вже почала співпрацю з партнерами, такими як компанія з розробки та виробництва роботів Deus Robotics, виробник обладнання для автоматизації виробництва Konsort, розробник софту для автоматизації логістики UIS, виробник електронних рішень для автоматизації "Дискові системи" та інші. І вже тестує на практиці перші результати.


Немає коментарів: