11 вересня о 18:00 в одеському кінотеатрі «МАСКИ» театру комік-трупи «Маски» (вул. Ольгіївська, 23) відбудеться спеціальний показ програми українського короткого метру VI-го Міжнародного кінофестивалю «Бруківка», який у 2023 році відбудеться одночасно в Кам’янці-Подільському Броварах, Одесі та німецькому місті Варендорф. Вхід вільний і під час заходу збиратимуться кошти на потреби військовослужбовців Збройних сил України.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f3ac.png)
У 2022 році Кам’янець-Подільський кінофестиваль «Бруківка» став першим кінофестивалем України, який почав свою діяльність на початку війни і проводив благодійні марафони сучасного українського кіно для збору коштів в підтримку Збройних сил України та у 2023 році для показів в місті Одеса почав співпрацювати з командою однодумців, незалежними кінематографістами Оленою Кутіновою та Артуром Садовніковим, які організовували кінематографічну ініціативу «Кіно в музеї».
#Brukivkafest
Українська Кіноакадемія Український кіноінститут / Ukrainian Film Institute Державне агентство України з питань кіно УКРІНФОРМ kinowar.com Cineast Українське кіно Odesa International Film Festival Georgiy Deliev Борис Барский
Немає коментарів: