середу, 30 серпня 2023 р.

Відкриття пам’ятної виставки фоторобіт Дениса Кривого «Краса Бузького Гарду»31 серпня 2023 року о 13.00 в приміщенні музею «Старофлотські казарми» (вул. Набережна, 29) у Миколаєві  відбудеться відкриття виставки фотографії відомого фотохудожника-натураліста, волонтера і воїна ССО Дениса Кривого з міста Первомайськ. На виставці представлено 117 з 129 робіт фотографа.
Дружина загиблого на фронті митця Галина Волгіна створила «СЯО. Благодійний фонд» та виставила роботи художника на аукціон, щоб зібрати гроші на допомогу ЗСУ. Усі хто бажає зможуть придбати фотосвітлини на сайті фонду або відвідати 19 вересня 2023 року о 17.00 аукціон в приміщенні краєзнавчого музею.
Денис Кривий (19.10.1988 – 11.05.2023)
Біографія
Денис народився в м. Черняхів Житомирської області. Там жив і навчався в школі. До вишу вступив на батьківщині його матері.
У Первомайському інституті ОНУ ім. І.І.Мечникова навчався на історичному факультеті, вів активне студентське життя, грав на барабанах у гурті. Із задоволенням їздив в якості лаборанта в археологічні експедиції від Національної Академії Наук.
У 2008 році познайомився з майбутньою дружиною Волгіною Галиною. В цей же час захоплення фотографією переросло в професійну діяльність. Любов і творчість стали сенсом його життя.
Після закінчення вишу почав працювати в дизайн-студіях: Арт мастер, Злата. Одночасно проводив фотографічні тури та походи Українськими Карпатами і Бузьким Гардом. Його світлини публікувалися в National Geographiс. Він отримав блакитну стрічку FIAP від найпрестижнішого європейського конкурсу фотохудожників. Також був фіналістом багатьох міжнародних фестивалів і навіть потрапив в ТОР 100 кращіх фотографів світу.
Фотографія відійшла на другий план з народженням дітей. Денис батько двох чудових донечок: Соломії і Мелісси. Він обожнював своїх дівчат і намагвся приділяти їм весь свій час.
Денис завжди прагнув бути найкращім. З легкістю і завзяттям здобував нові знання і навички. Полюбляв займатися спортом.
З початком війни він активно почав волонтерити. В березні виявив бажання служити. Пішов добровольцем.
В липні приєднався до лав ССО. Став старшим оператором вогнеметником групи СпП. І цим дуже пишався.
Загинув Денис 11.05.2023 року у Бахмуті, коли намагався врятувати пораненого побратима.
Денис був людиною, яка робила багато і навіть більше, і все одно вважав, що цього недостатньо.

Виставка триватиме до кінця вересня 2023 року.
Вхід для участі у аукціоні та відкритті пам’ятної виставки – вільний.

Тел. для довідок 37-70-14


Немає коментарів: