вівторок, 10 січня 2023 р.

Скільки в нас ще тих "троянців"?!В перший весінній період оборони Миколаєва, противник розглядав закріплення своїх сил саме в районі МГЗ - підприємства російського олігарха Олега Дерипаски, ворожі ДРГ вже були в Таврійському та Прибузькому, виходили на Лимани. Звичайно ніхто не мав сумніву що підприємство, яке є частиною військово-промислового комплексу рф, власник та рада директорів якого росіяни - надасть ворогу цю змогу.
Саме розташування Миколаївського глиноземного заводу та закріплення на ньому росіян гарантувало б контроль над гирлом лиману та дало б змогу навести зручну переправу по старому, відомому з часів Карла та Мазепи, маршруту з Руської коси на Волоську косу з подальшим виходом на Очаківський степ.
Впевнені дії військових, вчасно надіслане підкріплення та «подарунки» які чекали «гостей» унеможливили ці спроби, тому на той час ця історія закінчилась не погано для нас, проте вона вдало проілюструвала наявну загрозу про яку всі знали, але нічого не робили з моменту інтеграції підприємство в ВПК рф.
Ілля Зелінський


Немає коментарів: