понеділок, 3 жовтня 2022 р.

Успіхи наступальної тактики ЗСУ
ЗСУ «дірявлять» окупантів "кинжальними наступами": детальніше про те, що відбувається на фронті
ЗСУ активно звільняє території, які Путін поспіхом проголосив російськими. Після Лиману рашистів вибили з низки населених пунктів в Херсонській області (Зеленський підтвердив деокупацію Архангельського та Миролюбівки).

Хочу поділитися тактикою ЗСУ, яка приносить круті бойові результати: вона вже не складає таємниці і давно зчитана росіянами… Українські війська проводять "кинжальний контрнаступ". Ось як це працює

📍ЗСУ невеликими групами (кинжалами) б'ють по різних ділянках фронту. А при першому ж прориві, зосереджують сили на конкретному напрямкові.

📍Тут дуже допомагає космічна розвідка, особливо - інформація від наших західних партнерів: з висоти Господа Бога дуже добре видно, де у окупантів слабкі укріплення, куди варто відправити «жест доброї волі» у вигляді ракет HIMARS, а також визначити місця «кинджальних» атак. З великою насолодою читав у «орківських» пабліках, як у них підгоряє з цього приводу.

📍Окупанти відреагувати на цю тактику не здатні: протяжність фронту - близько 1,3 тис. км, мобільність їх підрозділів невисока, технічна оснащеність - слабка.

📍Російські війська ігнорують логіку війни, виконують політичні задачі Кремля, намагаються утримувати території, які є значимими з точки зору Кремля. Я вже писав детально про наслідки цієї «політичної» стратегії війни - про лиманський котел та Херсонський напрямок, - тому зупинятися на цьому не буду. Путінсько-сталінський наказ «ні шагу назад» обертається для російської армії підвищеними втратами: від 200-х до числа полонених.

‼️ Військову тактику росіян налякані та ненавчені мобілізовані точно не змінять. Ворог стане ще більш громіздким та некерованим. Тому Кремлю залишається лише збільшити випуск чорних поліетиленових мішків та автомобілів «Лада Калина».

Вірте в ЗСУ та підписуйтесь на «Орестократію»


Немає коментарів: