вівторок, 3 травня 2022 р.

Борис зізнався у Верховній РадіСамий яскравий сучасний політик туманного Альбіону Борис Джонсон сьогодні онлайн виступив в парламенті Україні. Головне з виступу британського прем'єра у Верховній Раді:

Путінська воєнна машина спіткнулася об український патріотизм, перечепилася та розбилася. Ваша любов до країни зупинила їх.

Ми – ваші друзі. І правда в тому, що ми занадто повільно починали розуміти, що сталося. Ми тоді не збагнули цього одразу та не змогли накласти потрібних санкцій на путіна. Ми більше не маємо права на повторення цієї помилки. Ви – господарі свого майбутнього. Ми у Великій Британії підемо за вами, ви ведете вперед, а ми ваші віддані друзі.


Найближчими тижнями ми надішлемо Brimstone (протикорабельні ракети, ракетні системи) та панцирні машини, щоб евакуювати людей із захоплених територій.


Ми маємо новий пакет підтримки: 300 мільйонів фунтів, радари, щоби визначати, де перебуває артилерія, що націлюється на ваші міста, дрони, щоби підсилити вашу піхоту та наступальні сили.

Є багато причин, чому Україна викликає такі емоції у британців. Ви постали проти вбивчої агресії путіна, ви бороните своє право на самовизначення.


🔸 Це – демократія проти тиранії, це – воля проти утисків, це – право проти безправності, це – добро проти зла. І саме тому Україна має перемогти. І переможе!


Немає коментарів: