У неділю, 20 лютого, в рамках всеукраїнської кампанії "Не панікуй! Готуйся!" у Миколаєві відбудеться черговий вишкіл для цивільного населення.
Штаб Захисту Миколаївщини в межах кампанії «Не панікуй! Готуйся!» вже третій тиждень поспіль проводить вишколи для миколаївців та гостей міста, за підтримки Національного Корпусу, ГО "Асоціація учасників та інвалідів АТО" та ВПК «Авангард».
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/1f5e3.png)
На цьому занятті ви зможете ознайомитися з прийомами надання само- та взаємодопомоги при пораненнях, кровотечі, переломах, як евакуювати постраждалого. А також розглянемо на практиці базові елементи поводження зі зброєю, позиції для стрільби, заряджання й перезарядження зброї, тактику ведення бою та основи мінної безпеки.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Де?
вул. Севастопольська 63 (Миколаївський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3e/1.5/16/23f3.png)
Коли?
20 лютого, початок о 09:30
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t63/1.5/16/26a0.png)
Після вишколу запрошуємо усіх на Соборну площу о 14:00 на ходу до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні. День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – відважних земляків, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самим творити своє майбутнє.
Немає коментарів: