субота, 19 лютого 2022 р.

Збір пластику у бібліотеці МиколаєваСортуєте пластик? Хочете дати йому друге життя і нарешті не відчувати сумління, коли викидаєте баночки з під шампуню, крему для тіла та інших косметичних та миючих засобів у смітник?

Можливість для мешканців Миколаєва – приносьте це добро до нашої бібліотеки, і цей пластик не піде на сміттєзвалище, де його чекатиме багатобагаторічне розкладання без відповідної утилізації!

‼️‼️‼️Увага! Приймаємо пластик тільки з маркуванням з маркуванням ♻️ «02» чи «HDPE». Зазвичай це вищезгадані баночки та кришечки від пляшок.Приймаємо тільки чистий, вимитий та просушений пластик!

Збір пластика відбувається в рамках екологічного конкурсу «Соня дарує «час» для еко-звичок» ініційований Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з проєктом #EU4EMBLAS та Zero Waste School Херсон.
Збір триватиме до 20 березня! Часу не так вже і багато! Чекаємо всіх екосвідомих за адресою: пр. Центральний, 9/12 з 10:00 до 19:00, на вихідних до 18:00. П’ятниця вихідний день.


#другабібліотека

#центрекологічноїінформації


Немає коментарів: