четвер, 9 вересня 2021 р.

Обираємо чесну раду громадського контролю
День, який вирішить долю українського бізнесу, настав. День старту голосування за Раду громадського контролю Бюро економічної безпеки (БЕБ). Того самого новенького органу, який віднині шукає економічні злочини в кишенях українського бізнесу.


МИ подали трьох юристів із багаторічним досвідом роботи в радах громадського контролю.

Вони подали сепарів та корупціонерів.

Ми готові до чесної битви.

Вони намагалися приховати навіть адресу подачі документів.
За нами активісти, чесний бізнес, патріотична громадськість.

Проти нас – жадібні хапуги.
Ми — та вони.
Зрозумійте нас правильно. Ми не кажемо, що окрім нас там немає світлих людей. Вони є. Але вони губляться на фоні темної хвилі. Бо до РГК БЕБ подалися, здається, всі, хто готовий продавати душу заради пакетику із хабарем.
Вони знають, що на кону. Ми знаємо. А тепер знаєте і ви.
І сьогодні знати мало. Треба діяти.
⚠️ Голосування розпочалось. НЕ відкладайте. Проголосуйте зараз. Це хвилина вашого життя.
1. Заходимо на сайт для голосування: https://vote.kmu.gov.ua/step1.php
2. Натискаємо кнопку «Розпочати голосування» — там вас чекає простий тест, де треба погодитися з умовами голосування;

3. Далі вказуємо електронну адресу — на неї буде надіслано код підтвердження, який необхідно вписати у відповідне поле на сторінці голосування. ВАЖЛИВО — лист потрапляє в спам.

4. Наступний крок — вказати номер мобільного телефону (український GSM-оператор), на який буде надіслано sms-повідомлення з кодом. Цей код необхідно вписати у відповідне поле на сторінці голосування.

5. Останній крок — обрати кандидатів, поставивши позначки навпроти їхніх прізвищ і натиснути кнопку «Проголосувати» внизу сторінки. Наші кандидати – 48, 49, 50. Тарас Котов, Євгеній Романюк і Андрій Ткаченко, всі – від ГО «Антикорупційна Сокира».
🔴 І наостанок — максимально поширити цю інформацію. Скопіюйте цей текст собі, заберіть картинку. Зробіть пост. Прямо зараз. Відішліть друзям та близьким. Прямо зараз. Напишіть на сторінці, що ви проголосували — після самого голосування. Це важливо. Це терміново. Це перемога, яка нам потрібна.
Кінець голосування - 12 вересня (неділя), 09:00.

Всі на штурм. До бою!


Немає коментарів: