вівторок, 22 грудня 2020 р.

Нарешті черговий миколаївський судозавод взявся за корвет
Суднобудівний завод “Океан” уклав меморандум з Державним оборонним концерном Турецької Республіки про спільну діяльність з реалізації проекту будівництва серії кораблів класу корвет для Військово-Морських Сил України на виконання Рамкової військової угоди, підписаної в жовтні 2020 року під час зустрічі президентів України та Турецької республіки в Анкарі, а також контракту на будівництво корветів, підписаного сторонами 14 грудня поточного року в Києві.
З метою локалізації корветної програми Державним оборонним концерном Турецької Республіки був проведений аудит технічної спроможності суднобудівних підприємств України. Суднобудівний завод “Океан” обрано та включено в корветну програму з урахуванням унікальних технічних можливостей підприємства, наявності професійних кадрів та поточної програми модернізації виробничих активів.
Меморандум передбачає укладення окремих контрактів між сторонами в чітко обумовлені строки та конкретні кроки співпраці в рамках корветної програми.
Від редакції:

Корвети ADA мають повну водотоннажність трохи більше ніж 2 400 тонн, максимальну швидкість — 29 вузла, дальність плавання — 3 500 миль, автономність — 21 день. Екіпаж складає 106 осіб. Стосовно озброєння, на кораблі встановлено 8 протикорабельних ракет «Гарпун», торпедні апарати для 324 мм Mk.32 або Mk.46, систему захисту від торпед, артилерійську установку 76-мм Oto Melara Super Rapid, а також зенітно-ракетне озброєння у вигляді RIM-116 ПУ Mk 49 RAM.


Немає коментарів: