пʼятниця, 30 жовтня 2020 р.

СТЕНФОРД, ЄВРОКОМІСІЯ ТА HBO: ФОРУМ «КРЕАТИВНА УКРАЇНА» ВІДБУДЕТЬСЯ В НОВОМУ ФОРМАТІ
19-20 листопада 2020 року відбудеться IV міжнародний форум «Креативна Україна» від Міністерства культури та інформаційної політики України. Вперше в історії він пройде в унікальному гібридному форматі, що дасть змогу залучити онлайн аудиторію та обговорити майбутнє креативної економіки з урядовцями, експертами, креативним бізнесом.


Серед гостей та учасників форуму: представники уряду та державних інституцій України; чиновники ЄС та Великобританії; відомі українські, європейські та американські діячі креативних індустрій; представники HBO та інших всесвітньо відомих компаній; викладачі Стенфорду і Гарварду; засновники та керівники провідних українських бізнесів, що працюють у креативному секторі економіки.


Цьогорічний форум має два напрями: панельні дискусії з українськими та міжнародними експертами, а також секторальні модулі, де в інтерактивному форматі представники креативних індустрій обговорять поточний стан секторів креативної економіки та бачення їхнього розвитку. Основна мета секторальних модулів — зібрати ідеї для подальшого опрацювання в державних політиках та програмах.


Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України: «Розвиток креативної економіки — наріжне питання в часи пандемії, адже саме капіталізація таланту, інтелекту і творчості є основою для виведення країни з кризи. Водночас нова реальність вимагає нових стратегій розвитку. Форум «Креативна Україна» є майданчиком Міністерства для аналізу напрямів та способів державної підтримки креативних індустрій. Зараз особливо важливо заохотити як державні, так і приватні інвестиції в культуру і креативність, бо в усьому світі креативні індустрії мають одні з найвищих економічних показників. Запрошую урядовців, представників бізнесу та громадянського суспільства доєднатися до полілогу про найдієвіші шляхи будування креативної України, участь у якому також візьмуть авторитетні представники країн ЄС, Великої Британії та США».


Форум проводиться онлайн з використанням сучасних платформ та інтерактивних інструментів. Уперше в історії форуму всі охочі зможуть віртуально відвідати будь-які заходи за умови попередньої реєстрації на сайті заходу. Слідкувати за ходом підготовки до форуму та отримувати цікаві інсайти від учасників можна на сторінці заходу у Фейсбуці.З питань додаткової інформації, фото, відео та інтерв’ю з учасниками форуму звертайтесь до прес-служби форуму за адресою press.creativeukraine@gmail.com.


Акредитація для преси: http://bit.ly/creativeukrainepress


Сайт форуму: http://creativeukraine.org.ua
Сторінка у Фейсбуці: http://www.facebook.com/CreativeUkraine


Немає коментарів: