середа, 23 вересня 2020 р.

В український прокат виходить пригодницьке роуд-муві «Лос Бандо»


1 жовтня в український прокат виходить пригодницьке роуд-муві «Лос Бандо» із програми фестивалю «Чілдрен Кінофест»
Стрічка спільного виробництва Швеції та Норвегії запрошує глядачів у подорож разом із гуртом початківців з Норвегії, – друзі прямують через всю країну, аби взяти участь у рок-фестивалі. Наввипередки з часом, поліцією та батьками – назустріч мрії!


«Я зняв цю стрічку значною мірою тому, що колись я сам грав у рок-гурті, коли був підлітком. Цікавий факт – підлітки, яких ми запросили на головні ролі, не вміли грати на своїх інструментах перед стартом зйомок. Тому їм довелося багато репетирувати. Хлопець, який грає за сюжетом на гітарі, вмів грати на барабанах, той, хто мав бути барабанщиком – грав лише на гітарі, тому вони мали швидко вчитися новому. Дівчинка, яка грає віолончелістку, й гадки не мала, що це таке взагалі. В нас була ціла купа репетицій» – згадує процес створення фільму режисер Крістіан Лу.


«Лос Бандо» було відзначено премією за найкращий фільм на найбільшому європейському кінофестивалі для дітей – Cinekid. Премія присуджується за результатами глядацького голосування. Стрічка Крістіана Лу також претендувала на здобуття премії «Кришталевий ведмідь» за найкращий художній фільм для юнацтва на Берлінському кінофестивалі та Young Audience Award Європейської кіноакадемії. В Україні фільм було вперше показано в рамках 7-го фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».



Немає коментарів: