вівторок, 26 травня 2020 р.

72,9 млн грн витрачено на медичні закупівлі на Миколаївщині

Українцям представили Карту коронавірусних закупівель. Її створила громадська організація “Антикорупційний штаб”.

Наразі кількість випадків захворювань на Миколаївщині – 281 (станом на 25.05). Та чи достатньо медичних засобів за лікування хворих на COVID-19?
На просторах інтернету можна знайти безліч статей про платне лікування від коронавірусу. Тому для уникнення таких ситуацій було розроблено Карту коронавірусних закупівель, на якій можна перевірити наявність усіх необхідних медичних засобів будь-якого медичного закладу України.
Зокрема, на Миколаївщині було закуплено на 79,2 млн грн, що у 3 рази менше, ніж у сусідніх областях – Одещині (249 млн) та Дніпропетровщині (212 млн грн).
Найбільший замовник – Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Міська лікарня №1".

Дані Карти оновлюються в онлайн-режимі та охоплюються усю Україну.

Також, у разі, якщо лікарня стверджує, що тих чи інших засобів не має, кожен може перевірити це на карті або подати скаргу на сайті.
З Карти також можна дізнатися:
  • що і на яку суму закуповувала ваша лікарня;
  • залишити скаргу щодо недостовірності інформації.
  • наявність тих чи інших медикаментів чи медичних засобів. 

Тому ГО “Антикорупційний штаб” закликає перевіряти закупівлі на Карті, щоб не оплачувати самостійно своє лікування! Пам’ятайте – лікування від COVID-19 має бути безкоштовним!

Карта доступна за посиланням: https://covid.shtab.net/


Додатково:

Антикорупційний штаб – громадська організація, створена у 2014 році. ГО “Антикорупційний штаб” розробляє цифрові інструменти, які підвищують спроможність громадян контролювати прозорість та ефективність роботи органів місцевої влади. Метою Антикорупційного штабу є запобігання і протидія корупції, а також зменшення толерантності до корупції серед населення. Проєкт фінансується за підтримки міжнародного фонду “Відродження”
Додаткова інформація за телефоном +38(073)500-50-22 або на e-mail: shtab.net@gmail.com.


Немає коментарів: