четвер, 9 січня 2020 р.

Опитування від Музею Міста (Львів)

У Львові вже зовсім скоро відкриється нова музейна інституція — Музей Міста, яка буде працювати за принципом організації змінних виставок та розповідатиме відвідувачам про місто та його мешканців.

Команда Музею вмотивована творити виставки за підтримки та участі різних зацікавлених середовищ, зокрема — мешканців міста. Вже декілька місяців Музей Міста працює над проектом створенням концепції дебютної виставки, і цей процес є максимально учасницьким, тобто спілкування та збір ідей щодо теми майбутньої виставки є відкритим і різноформатним.
Звісно онлайн-опитування також стає хорошим інструментом для збору інформації, яка допоможе вдосконалити сценарій і концепт виставки.

Комада проекту додає, що такі опитування у музейній справі є так званим, попереднім оцінюванням: “Ми можемо зрозуміти, наскільки тема виставки буде близькою потенційним відвідувачам, наскільки їх особистий досвід може бути актуалізований на виставці, які їх очікування від майбутньої виставки.”

Також ініціатори дослідження говорять про те, що результати опитування будуть використані для визначення напрямів подальших досліджень і максимальної деталізації змісту виставки.

Важливо зрозуміти, що постійна взаємодія з потенційною аудиторією музею дозволяє дуже якісно створити контент та правильно відобразити формат виставки, яка однозначно буде цікавою і актуальною для відвідувачів. Головна ціль співпраці та залученності — правильне співставлення ключових ідей виставкового проекту з конкретними потребами тих, хто прийде в Музей.

Всі охочі, з різних міст і різних вікових категорії можуть долучитися до опитування вже зараз!

Клікайте, відповідайте, поширюйте https://cutt.ly/cityresearch

Варто зауважити, що опитування є невід’ємною частиною проекту партисипативного створення концепту дебютної виставки Музею і підтримується Українськи культурним фондом.

Більше цікавої інформації про Музей Міста та його діяльність шукайте на офіційній фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/MuMiLviv/


Немає коментарів: