неділя, 7 жовтня 2018 р.

СУДОВА РЕФОРМА. СЕМІНАР ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ.

16-17 жовтня 2018 року в Миколаєві відбудеться Школа регіонального журналіста з висвітлення реформ, присвячена судовій реформі. Захід організовує Громадська організація «Миколаївський прес клуб» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Експерти-тренери:

Михайло Жернаков - директор Фундації DEJURE, член Ради реанімаційного Ракету Реформ, член громадської ради доброчесності, доктор юридичних наук


Тарас Шепель - експерт групи судової реформи реанімаційного пакету реформ, член громадської ради доброчесності, голова Третейської палати України

Під час заходу експерти розкажуть журналістам про сутність судової реформи, виборність суддів - за і проти, як підвищити рівень залученості громадян до добору суддів, нові процесуальні кодекси, судді - які вони є і які мають бути та інші.

До участі у Школі регіонального журналіста з висвітлення реформ запрошуються журналісти Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.

Організатори покривають транспортні витрати учасників за наявності квитків (окрім потягу класу СВ), проживання та харчування.

Реєстрація учасників до 18.00 10 жовтня.

Для реєстрації потрібно надіслати на електрону пошту v.veselovskaya@gmail.com наступну інформацію:

ПІБ, посада, контактний телефон, контактний email. Для учасників з інших міст - орієнтовну вартість квитків в обидві сторони та необхідність у проживанні.

Початок заходу 16 жовтня о 10.30. Закінчення 17 жовтня о 16.00


Немає коментарів: