субота, 17 березня 2018 р.

«Тебе ніколи тут не було» з Хоакіном Феніксом виходить у прокат

22 березня в український прокат виходить трилер «Тебе ніколи тут не було» з Хоакіном Феніксом.
Головний герой фільму, відставний військовий і колишній агент ФБР Джо знаходить собі нове заняття: визволяє дівчат із мережі секс-торгівлі, діючи поза рамками закону. Отримавши замовлення від великого політика, дочка-підліток якого потрапила в бордель, Джо з'ясовує, що брудний бізнес вплетений у павутину масштабної корупції та змов. В основу «Тебе ніколи тут не було» лягла однойменна повість Джонатана Еймса.Світова прем'єра фільму відбулася в рамках конкурсної програми Каннського кінофестивалю, де «Тебе ніколи тут не було» був відзначений премією за найкращий сценарій, а Хоакіна Фенікса назвали найкращим актором кіноогляду. Після показу в Каннах на стрічку чекала семихвилинна овація. Українська прем'єра відбулася в рамках щорічного фестивалю «Нове британське кіно».

Хоакін Фенікс – один із найтитулованіших та найбільш різнопланових акторів сучасності. За свою кар'єру він став чотириразовим номінантом і лауреатом премії «Золотий глобус», володарем «Кубка Вольпі» Венеціанського кінофестивалю за найкращу чоловічу роль і музичної премії «Греммі», триразовим номінантом на «Оскар» і премію Британської кіноакадемії.

Режисером і сценаристом фільму виступила шотландка Лінн Ремсі. Її дебютний фільм, драма «Щуролов», був показаний на Каннському кінофестивалі та отримав міжнародне визнання. Широку популярність і премію British Independent Film Awards за найкращу режисуру їй принесла гостросюжетна драма «Щось не так з Кевіном» з Тільдою ​​Свінтон. У 2007 році видання The Guardian включило Ремсі у число найкращих режисерів сучасності.

Нову стрічку Ремсі критики порівнюють із культовим «Таксистом» Мартіна Скорсезе – преса відзначає схожість не тільки за сюжетом, а й за силою впливу, також звучали порівняння з синефільським бойовиком «Драйв» Ніколаса Віндінґа Рьофна.

Музику до фільму написав номінант на премію «Оскар», композитор і гітарист групи Radiohead Джонні Ґрінвуд – цього разу він вже вдруге співпрацював з Лінн Ремсі і втретє працював над фільмом з Хоакіном Феніксом (першими були стрічки «Майстер» та «Вроджена вада» Пола Томаса Андерсона). За словами режисерки, музика Ґрінвуда – невід'ємна частина стрічки, без неї «не було б фільму».

Трилер «Тебе ніколи тут не було» виходить на екрани кінотеатрів 22 березня. Напередодні, 21 березня, в столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбудеться прем'єрний показ. Спонсор заходу – ТМ Stella Artois.


Немає коментарів: