вівторок, 5 січня 2016 р.

В Україні виходить новий фільм із Пенелопою Крус

14 січня в український прокат виходить новий фільм від режисера Хуліо Медема «Ма Ма». У головній ролі – знаменита іспанська кінозірка і володарка «Оскара» Пенелопа Крус.

У цій життєствердній картині Магда, талановита вчителька і любляча мати, дізнається, що важко хвора. Вона відмовляється здаватися: завдяки підтримці близьких, збирає всі сили, аби повернути собі право жити і бути щасливою. Двоє чоловіків, одна жінка і одна десятирічна дитина переживають втрати і тріумфи, сперечаються про футбол, борються зі смертю й до смерті люблять одне одного.

За словами Пенелопи Крус, роль Магди стала найскладнішою та найцікавішою в її кар'єрі.
Актриса не тільки пройшла складну психологічну підготовку до ролі, але і вперше спробувала себе як виконавчий продюсер. Окрім того, співпраця з Медемом стала для актриси поверненням на батьківщину – це перший за шість років іспанський проект у її фільмографії. На Піренейському півострові картину «Ма Ма» вже оцінили – Крус була номінована на національну премію «Гойя-2016» за найкращу жіночу роль.
Це перша спільна робота Хуліо Медема і Пенелопи Крус – двох зірок світового масштабу, уроджеців Іспанії. Медему принесли славу емоційні фільми про жіночі долі: «Люсія і секс», «Бентежна Анна», «Кімната в Римі». Тепер цю галерею продовжує Магда у виконанні Крус.

Іскряна історія боротьби за щастя – «Ма Ма» Хуліо Медема – виходить на екрани кінотеатрів 14 січня.
Медіапартнери прокату: Ретро фм, Фокус, Платформа, оКіно, Хорошее кино, Хочу, Фраза, Ivona, vk.com/arthousetraffic
Немає коментарів: