четвер, 4 вересня 2014 р.

Маршрутка - народний транспорт?

Робоча комісія, що була створена для підрахунку справжньої ціни на проїзд в маршрутному таксі, підвела підсумки роботи і оголосила свої результати. Так, проїзд у маршрутному таксі, що їздить на дизельному паливі має складати 2 гривні 15 копійок., а на газу 1 гривню 95 копійок.
Представники «Центру антикорупційних розслідувань», Демократичного Альянсу, «Патріотів Миколаєва» та активісти міста більше тижня проводили дослідження пасажиропотоку на маршрутах різних перевізників. Також перевірялася якість перевозок, обслуговування льготних категорій пасажирів, вівся підрахунок машин на маршрутах.
"У ході дослідження ми побачили багато невідповідності між тим, яка ситуація є насправді і тим, що офіційно зазначено у документах і рішеннях. Наприклад, на багатьох маршрутах працює більше машин, ніж прийнято Рішенням Міськвиконкому, в розрахунках перевізників
зазначена вартість бензину, хоча їздять маршрутки на дизпаливі та газу, витрати масла взяті для КАМАЗів і ще багато завищених показників", - зазначила голова Демократичного Альянсу Євгенія Матейчук.
А голова Центру Антикорупційних Розслідувань Денис Барашковський наголосив, що проблема по тарифам набагато складніша. "Існує «тіньова» корупційна схема перевозки пасажирів, вона працює вже багато років і контролюється міськими чиновниками. А перевізники відбивають відкати за рахунок водіїв маршруток та пасажирів", - коментує Денис.
Всі ці розрахунки будуть передані до відповідних органів(прокуратури, податкової інспекції, Антимонопольного комітету) для подальшого розслідування.
Робоча група продовжує свою роботу в напрямку реформування громадського транспорту..
К.Стокляс.


Немає коментарів: