четвер, 31 травня 2012 р.

Фiльм мечта. Анонс конкурса

29 травня 2012 року - Представництво Організації Об’єднаних Націй анонсує початок конкурсу відео робіт на тему «Дорога у майбутнє», мета якого - привернути увагу молодих людей до концепції сталого розвитку (включаючи екологічний, економічний та соціальний компоненти) і виявити практичні приклади застосування цієї концепції.

Конкурс ініційовано Представництвом ООН в Україні за сприяння Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України та підтримки

соціальної телевізійної мережі SAY.TV іКиївського міжнародного кінофестивалю (КМКФ). Призи переможцям надасть технічний партнер проекту компанія Dell - ноутбуки Dell Inspiron 15 (M5040).

Конкурс розпочинається напередодні однієї з наймасштабніших міжнародних подій десятиріччя - конференції ООН зі сталого розвитку "Ріо+20", під час якої світові лідери спільно розроблятимуть концепцію подальших дій, які дозволили б подолати бідність у світі, сприяти встановленню соціальної справедливості й належному захисту навколишнього середовища.

Учасникам пропонуються декілька основних тем-номінацій:

  • "Моє місто +20»
  • "Відповідальне споживання"
  • "Екологічний туризм"
  • "Зелена економіка"
  • "Освіта як рушійна сила сталого розвитку"

До участі в конкурсі запрошуються всі громадяни України незалежно від досвіду створення відео/мультимедіа, які створили відео роботу-декілька робіт довжиною не більше 5-ти хвилин згідно з вищезазначеним переліком номінацій.

В рамках конкурсу відбудуться майстер-класи зі створення котороткометражних відео робіт та фільмів за участі Голови Національної спілки кінематографістів України.

До складу Журі увійшли експерти Організації Об’єднаних Націй, представники Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, відомі діячі кіноіндустрії і представники SAY.TV. З повним складом Журі можна ознайомитися тут.

Роботи приймаються з 25 травня до 10 вересня 2012 року включно. Призи, надані компанієюDell, будуть вручені під час урочистої церемонії нагородження переможців в вересні 2012 року.

Переможці будуть оголошені у п’яти номінаціях, згідно рішення Журі. Одного переможця визначать зареєстровані користувачі телевізійної соціальної мережі SAY.TV. Роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями:

  • 50 % - ідея ролика;
  • 30 % - творча складова (наявність оригінальних концепцій, ідей, стиль викладення);
  • 20 % - технічні показники (якість зображення, звук).

Description: Description: C:Usersictoria.andrievskaDesktopdell_inspiration.jpg

Для реєстрації і завантаження своєї роботи, будь ласка, перейдіть за посиланням http://say.tv/doroga.

Перед тим, як зареєструватися і завантажити свою роботу, відвідайте сторінку конкурсу для ознайомлення з правилами конкурсу.

Переможці в кожній номінації отримають ноутбуки Dell Inspiron 15 (M5040): http://www.dell.com/us/eep/p/inspiron-15-amd-m5040/pd.

 

 Немає коментарів: