четвер, 4 липня 2024 р.

Відкрито набір на терапевтичні групи для тих, хто страждає від війни
Український ветеранський фонд оголошує новий набір у терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни — людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

Терапевтичні групи проводитимуть безоплатно кваліфіковані психологи. На меті — допомогти усім, хто потребує допомоги віднайти сили, аби легше пережити період невизначеності. Перебування в безпечному просторі, створеному фахівцями, та підтримувальне спілкування допоможуть учасникам групи проявити власні почуття, знайти сили чекати та вірити.

Зустрічі групи відбуватимуться онлайн. Групова робота — це 10 зустрічей сталою групою (10–14 осіб) раз на тиждень — у четвер, о 19:00. Тривалість зустрічі – 1,5–2 години.

Відбір учасників групи здійснюватимуть психологи за результатами індивідуальних консультацій, які триватимуть одну годину і передбачають знайомство, стабілізацію психологічного стану та роботу над проблемами, про які людина не готова говорити на загал.

Зареєструватися на консультацію можна за посиланням: https://cutt.ly/jw5fui4Q

Цей проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування IREX яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.


Немає коментарів: