вівторок, 21 травня 2024 р.

Дівчаток Миколаєва та півдня запрошують помріяти про чисту водуМиколаїв одне з міст України, чия водна інфраструктура найбільше потерпає від російської агресії: зруйнований водовід в квітні 2022 і затоплений водозабір в липні 2024 призвели до того, що місто повністю переосмислює систему водопостачання для населення і промисловості. 
Ці проблеми є не лише викликами, вони містять в собі потенціал для розвитку, інновацій, втілення рішень, які можна буде переносити на інші маловодних регіонах світу. Інвестиції безпосередньо в інфраструктурні об’єкти мають супроводжуватись інвестиціями в людський капітал міста і регіону.

Конкретні кроки будуть презентовані 1 червня о 14:00:

Компонент 1: Запуск стипендіальної програми для дівчат-школярок 5-12 класів з Миколаївської, Херсонської та Одеської областей, які втілюють наукові проєкти в природничих і технічних галузях.

Партнери компонента: enercity (фінансування від водоканалу міста Ганновер), Siemens Foundation (надання навчальних матеріалів).

Компонент 2: Відновлення будівлі і земельної ділянки для розміщення Water Innovation Lab, а також проєкти-приклади інтеграції водних технологій в міську інфраструктуру.

Партнери компоненту: Wasser Hannover GmbH, ILF Architects Hannover.

Компонент 3: Запровадження навчальних програм в Миколаєві для керівних працівників підприємств водної галузі і водного господарства.

Партнери компоненту: European Bank for Reconstruction and Development, Cormack Consultancy Group.

Для отримання особистого запрошення на захід треба заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Проєкт реалізується за підтримки Міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича.


Немає коментарів: