![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgVFvQBGAtYEteFdpcYKGzd7r9KzqzBtPURLf-fWLn3SHTceGuI1qSH6DoyOMI9Ran7saFkDueZBWoQnEPtKSsGN38qe0nTK3eERS7i2fMAHxrsOurUVs4bxZieqaniRwgeuEwaC3Lui2Al2J-kV1PYUEp4XT9iCrKHQ_ag-fxh62-s-AsE1RXkjVfIMhM/w640-h640/unnamed%20(2).png)
Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
Які варіанти професійного розвитку ви б хотіли обрати у цивільному житті?
З якими викликами та перешкодами очікуєте при цьому зіткнутися?
Наскільки ефективні, на вашу думку, державні інституції, які мають сприяти професійному та кар’єрному розвитку ветеранів у цивільному житті, та що потрібно поліпшити у роботі таких інституцій?
Щоб долучитися до опитування, дайте відповіді на запитання в анкеті – https://veteranfund.com.ua/opytuvannia/
Опитування повністю анонімне.
Зазначимо, що Український ветеранський фонд систематично досліджує потреби ветеранів та ветеранок:
у листопаді минулого року Фонд презентував результати онлайн-опитування «Портрет ветерана» (https://bit.ly/3U2kWsG), а в червні-липні аналізував потреби та перешкоди при працевлаштуванні ветеранів (https://bit.ly/41VbSb7).
Немає коментарів: