середа, 13 грудня 2023 р.

Сто дітлахів з усієї України взяли участь у Ханукальному квізі міжнародного клубу AJT JUNIORСотня дітлахів з усієї України взяли участь у онлайн-квізі "Чудеса і Світло", що був присвячений єврейському святі Ханука, від міжнародної мережі дитячих клубів AJT JUNIOR. Ханука - це єврейське свято світла і добра, що відзначається з 7 по 15 грудня.
Загалом у ньому змагалися учасники 13 команд клубів, які живуть у 12 українських містах.

Цей квіз виявився захоплюючим тестом для дітей 7-12 років на логіку, кмітливість та кругозір. Учасники пройшли п'ять раундів з 5-7 питань, а також фінал “Сірий ящик”. Маленькі розумники могли продемонструвати свої знання на різноманітні теми, які включали знання єврейської традиції святкування Хануки, чудес Ізраїлю, логіку, нестандартне бачення тощо.


У результаті напруженої боротьби команди трьох міст вибороли перемогу та посіли призові місця. Переможцями став клуб "Хаверім" з Рівного, друге місце очолив клуб “Кохавім" з Сум, а третє - клуб "Junior NOEK" з Миколаєва.


Усі діти команд-переможців отримали диво-коробку зі святковими подарунками.

Довідка:

Active Jewish Teens (AJT) Junior - це міжнародна мережа клубів з неформальної освіти для дітлахів 7-12 років, які мають активну позицію в єврейській громаді.Немає коментарів: