понеділок, 30 жовтня 2023 р.

“Шлях ветерана. Бізнес”: Український ветеранський фонд, ЛУН і Uklon запускають єдиний проєкт на підсилення ветеранівВідтепер можна легко знайти у своєму місті ветеранський бізнес, розвиток якого варто підтримати

“Шлях ветерана. Бізнес” – у такій концепції Український ветеранський фонд спільно з партнерами ЛУН та Uklon виходять разом з метою підсилення ветеранів через бізнес, для підтримки підприємницької діяльності й комфортного повернення ветеранів додому.
30 жовтня вони разом презентували інтерактивну карту ветеранських бізнесів https://misto.lun.ua/veteran. На одній платформі зібрали бізнеси, запущені в різних регіонах Україні ветеранами та їхніми родинами.
Цей проєкт став початком колаборації державної інституції та бізнесу, які об’єднались заради ветеранів. Український ветеранський фонд як експерт з питань ветеранів разом з партнерами обрали напрям реінтеграції через бізнес.

Сьогодні бізнеси ветеранів можна знайти на інтерактивній карті, розробленій ІТ компанією ЛУН в рамках соціальної ініціативи ЛУН Місто. У якому населеному пункті України ви б не були – можна за своєю геолокацією пошукати найближчий до вас ветеранський бізнес і обрати потрібні товари чи послуги. Uklon як один з найбільших сервісів таксі в Україні долучився до проєкту, як інформаційним підсиленням карти, так і подальшою участю в реінтеграції ветеранів.

Презентована карта на сьогодні налічує 77 проєктів та буде продовжувати наповнюватися.

Довідково:

Український ветеранський фонд – державний провайдер сервісу реінтеграції ветеранів до продуктивного цивільного життя. Команда УВФ щодня працює для ветеранів і їхніх родин. Поки ветерани знову захищають Україну на фронті й захищають наше майбутнє — УВФ турбується про їхнє завтра, про їхнє повернення додому душею і тілом.

УВФ займається фінансуванням бізнесу ветеранів (мікрофінансування, великі конкурсні програми з можливістю отримати до 3 млн грн на власну справу), надає юридичні консультації, кризову підтримку на Гарячій лінії, проводить опитування та аналітичні дослідження, вивчає потреби ветеранів та надає рішення і можливості.

ЛУН Місто – соціальна ініціатива української IT-компанії ЛУН. На початку повномасштабної війни на сайті ЛУН Місто була запущена серія інтерактивних карт — карти інформували щодо працюючих аптек, наявності бензину, закладів з генераторами під час блекаутів тощо.

Наразі є два актуальних проєкти: Карта інклюзивності та Карта ветеранського бізнесу спільно з Українським ветеранським фондом та Uklon.

Також на карах ЛУН Місто можна знайти інформацію про укриття, заповненість дитячих садків, благодійні бокси, бювети тощо. Карта працює по всій Україні, користування нею та додавання своїх закладів безплатне.

Uklon – сервіс онлайн-замовлення авто, який об'єднує десятки тисяч водіїв у 27 містах України. Сервіс є розробкою однойменної продуктової ІТ-компанії. Член IT Ukraine Association та European Business Association.


Немає коментарів: