середа, 4 жовтня 2023 р.

З'явився посібник «Практики діалогу для порозуміння та участі» «Практики діалогу для порозуміння та участі» - посібник свого роду конспект навчальної частини проєкту «Лабораторії творчого діалогу», а ще реальні практики та покрокові описи, як були організовані діалогові заходи в реальних громадах.

Кому буде цікавим цей посібник. В першу чергу це органи місцевого самоврядування, установи та організації, які готують рішення, що будуть впливати на громаду чи її частину. Якщо Ви хочете підготувати справді збалансовані рішення, цей посібник допоможе спланувати обговорення, провести його і сформувати такі рішення.

В посібнику також досить багато описується, як працювати з конфліктами (відкритими і прихованими), а ще там є контакти професійних фасилітаторів, які допоможуть обговорювати складні ситуації. …але звичайно краще говорити з громадою ще до того, як такі ситуації виникнуть.

Цей посібник було підготовлено в рамках проекту «Лабораторії творчого діалогу в громадах», який став можливим за фінансового сприяння ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Колектив авторів: Олег Овчаренко, Катерина Зезюліна, Костянтин Плоский.
Свій внесок також вклали: Владислава Каневська, Юрій Степанець, Ігор Добко, Анжела Старовойтова, Ярослава Тульку.


Завантажити посібник можна за посиланням.


Немає коментарів: