![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhmsjvujCsPN5bU0MiLDwRTZSHr22UvHK206aDlbYdDrXbOuzqtf4vgpOPjg50NzmujLwbVcTLO4gESOCMiHvlpQrO7pV2v5Pib7Kb8RKsX6dcEiWcBjc3zIW2f2ZinErwsi9wT1YIkS7l7Ma7CiCX3sKxWX4h5cTQjNqZ1LENhLnY7YCw0GVmfejHGZM4/w640-h480/IMG_20230816_101641_355.jpg)
Одесити та гості міста з дивуванням фотографували судно, яке покинуло міський порт. JOSEPH SCHULTE під прапором Гонконга.
На борту понад 30 тисяч тонн вантажу(2 114 контейнерів). Сміливі ходять у море, де нишпорять орки.
- З порту Одеси вийшло перше судно з 16 липня, — міністр інфраструктури Кубраков.
Контейнеровоз «JOSEPH SCHULTE» прямує коридором, який встановлений для цивільних суден з/до портів України. Він був в Одеському порту з 23 лютого 2022 року. Контейнеровоз тримає курс на Босфор.
Контейнеровоз «JOSEPH SCHULTE» прямує коридором, який встановлений для цивільних суден з/до портів України. Він був в Одеському порту з 23 лютого 2022 року. Контейнеровоз тримає курс на Босфор.
Коридор першочергово буде використовуватися для евакуації суден, які перебували в українських портах Чорноморськ, Одеса та Південний на момент повномасштабного вторгнення РФ.
Згідно з навігаційним дорученням ВМС ЗСУ №6 тимчасові маршрути руху цивільних суден до/з чорноморських морських портів України почали діяти з 8 серпня 2023 року.
Україна запропонувала цей маршрут у своєму зверненні до Міжнародної морської організації (IMO). Рада ІМО визнає міжнародне право України на вільне торговельне судноплавство і закликає росію припинити будь-які погрози та дотримуватися міжнародних конвенцій.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjBoyMBEAT5Y0o2Y5TGxZl9aSu4dfrIh3oyIgzlQ3iQLA_OKrfoqgU-glx2VF-xpjxPgpSTDu33qTvJm81ejOpnLVHpp33rlwMkg83UsIlGcnT4qSkIPnj9ibeZSngM7HM64lBUb7W18vTrWqedYpqEnjG7qixSEOT6D6-WL7-GE2Mc17n0xvT4jkogFxM/w640-h480/IMG_20230816_101641_293.jpg)
Фото: зроблено міністром інфраструктури та розвитку Олександром Кубраковим.
Немає коментарів: