четвер, 27 липня 2023 р.

Укрвинпром оголосив про початок нового відбору «амбасадорських» вин 2023року15-16 серпня у Києві відбудеться другий Всеукраїнський відбір
амбасадорських вин від національних виробників у межах інноваційного проєкту «Українське вино – частина світової культурної спадщини вина La Cité du Vin».

Найкращі зразки, які стануть «посольськими» винами, представлятимуть Україну в унікальному культурному центрі вина La Cité du Vin у французькому місті Бордо.

Щоб долучитися до проєкту необхідно заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/omzfF3g7AGhWoNbi9

Минулорічні вина-«амбасадори», які отримали міжнародне визнання, були представлені під егідою президента Франції Еммануеля Макрона під час щорічних виставок Wine Paris і Vinexpo Paris. Це визнання вже призвело до контрактів на поставку з декількома європейськими країнами.

Вкотре беручи участь у відборі для La Cité du Vin, українські винороби ще більше можуть зміцнити свої позиції на світовому ринку та адаптуватися до міжнародних стандартів, демонструючи світові свою автентичність, традиційність та унікальність. Постійна присутність українських вин забезпечує представлення України як виноробної держави з багатою скарбницею національного виноробства перед усією світовою
спільнотою.

Майбутні вина «амбасадори» будуть представлені в Парижі спільно з Посольством України у Франції та Асоціацією іноземних журналістів, яка налічує понад 120 представників ЗМІ з усіх континентів.

Дегустацію для La Cité du Vin проведуть корпорація «Укрвинпром» як офіційний партнер-амбасадор Фонду Винної Культури та Цивілізацій Вина (Fondation pour la Culture et les Civilisations du Vin), що керує центром La Cité du Vin, спільно з Асоціацією сомельє України, Дипломатичною академією МЗС України, Українським інститутом вина, Національним університетом харчових технологій, за підтримки Міністерств
України, Держпродспоживслужби, Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій, Національної академії аграрних наук України та платформи сприяння експорту NAZOVNI.


Немає коментарів: