середу, 17 травня 2023 р.

Презентовано книгу “Проходячи повз надгробок” про життя в окупованому ХерсоніАвтор книги, вчитель англійської Тімоті Моралес, приїхав до Херсону понад 15 років тому років тому. Він перебував в окупованому місті 8,5 місяців – з початку повномасштабної війни та захоплення міста ворожими військами й до звільнення. Про це Тімоті розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса.

Він зазначив, що в книзі йде мова не лише про життя в окупації, а й про українську культуру та національні відмінності українців.

“Я живу в Україні вже 17 років і коли мене питають, чи дійсно ця країна схожа на росію та чи є її частиною, я завжди відповідаю, що ні, не схожа. І Україна переможе через дух її громадян, і я також хотів це продемонструвати в книзі”, – зазначив письменник.

Він розповів, що перед початком повномасштабного вторгнення був у США, і багато знайомих говорили йому, що росія готується напасти на Україну.

“Але я не думав що Путін настільки тупий. Я вважав, що вони блефують, як блефували раніше”, – зазначив письменник.

Він розповів, що початок війни застав його сина у Києві, а самого Тімоті з донькою у Херсоні.

Зараз автор працює над французьким перекладом, а також шукає можливість перекласти текст українською. Він не проти, щоб його книгу екранізували.


Немає коментарів: