субота, 1 квітня 2023 р.

Одеська Гуморина - 2023 змінила емблему

1 квітня 2023 року відомій одеській Гуморині виповнюється 50 років. Кожного року 1 квітня Одеса перетворюється на українську столицю Гумору завдяки унікальній події, що привертає увагу тисяч туристів, – Гуморині. Перше святкування пройшло ще у 1973 році, після цього була затягнута перерва, а з 1987 року цей фестиваль проходить в Одесі щорічно.
Так колись виглядав "цвях" гуморини

 


Цього року через військові дії дане свято пройде в обмеженому форматі, проте це не означає, що святкування буде нудним та нецікавим. Так, дорогих шоу і феєрверків цього року не буде, за зрозумілими причинами, але пройдуть такі заходи:

13:00- відкриття фотовиставки "Гуморина-50" (Арт-галерея в Літньому театрі МіськСаду)

14:00- концерт "З піснею до Перемоги" за участю оркестру Національної Гвардії України (Ротонда МіськСаду).Також цього року змінився і логотип Гуморини- юного морячка із рятувальним кругом замінив "морський вовк" у віці з сивою бородою та рятувальним кругом у жовто-синіх кольорах з білим написом "ГУМОРИНА".

Наша редакція вітає усіх з днем Гумору та вірить, що Гуморина-2024 буде проходити у мирній Одесі, сповнений миру та посмішок.


Немає коментарів: