Миколаївський тхеквондист Самір Мірзоєв завоював золоту медаль у категорії "юніори" (59 кг) Міжнародного рейтингового турніру з тхеквондо WT “Dutch Open”. Турнір провели в місті Ейндховене (Нідерланди) з 11 по 12 березня 2023 року.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhsf9uMbGnuvLQh1ATfMwMwxJXV2COhuH1AC5LsFLgZLIqx0gx983zDBuyBAubjm5AT8ENkwi9jl9Bn5Af82qYNp_jQ0pCd5QNPJbMMTXYNl4q9kh6CNyCJ0CMA6GlE5SDF7jB3OILcQesV5y5oMS1lxR-wQg1vRX1sJ7m02nW_9BXIJ9OE66R5iAS1/w480-h640/IMG-f4c5a9fb8956ea8123c5df7f1cec193c-V.jpg)
- Я виграв 5 боїв. Для мене ця золота медаль - більше ніж престижна нагорода. Це можливість нагадати спортсменам із різних країн, що українські тхеквондисти з прифронтових чи окупованих росіянами територій, є достойними суперниками. Мій тренер з Миколаєва Григорій Борисович Хозяінов, що пішов на війну й загинув, на власному прикладі виховував нас патріотами. Тому я й надалі докладатиму максимум зусиль, щоб гідно представляти рідне місто Миколаїв та Україну на міжнародних змаганнях. Зараз я готуюся до Чемпіонату України та до Чемпіонату Європи. У Миколаєві від початку повномасштабного російського вторгнення немає можливості тренуватися. Тому ми з старшим братом Сімуром були змушені виїхати до Німеччини. Ми з братом самі тренуємося. І продовжуємо робити так, як нас навчив тренер: виконати поставлене завдання з якомога кращим результатом - це наш обов’язок, - сказав Самір Мірзоєв.
Тетяна Бакоцька.
Немає коментарів: