пʼятниця, 17 лютого 2023 р.

Українських школярів кличуть на міжнародну економічну олімпіадуBendukidze Free Market Center запрошує українські навчальні заклади взяти участь у Міжнародній Економічній Олімпіаді від чеського Institute of Economic Education, яка вперше пройде в Україні.

Мета Олімпіади – зацікавити підлітків вивченням економіки й виміряти їхній рівень економічної грамотності. Для участі в Олімпіаді не потрібно навчатися у спеціалізованій школі або класі. Усі учні 10-11 класів (за бажанням учнів ще й 9 класу) або відповідних курсів коледжів можуть перевірити своє економічне мислення!

Олімпіада складається з чотирьох етапів: шкільний, регіональний, національний та міжнародний тури. Найкращі учні представлятимуть Україну в фіналі в Словаччині разом з представниками ще 16 країн!

Школа, яка відправить на шкільний етап Олімпіади найбільшу кількість учасників, отримає нагороду! Також усі учні, координатори та навчальні заклади отримають сертифікати про участь в Олімпіаді.

Учні, які потраплять у топ-30 рейтингу національного етапу Олімпіади отримають до 90%знижки на навчання в Київській Школі Економіки, а автори найкращих есе на регіональному етапі отримають шанс поїхати в експедицію до ЄС від Української Академії Лідерства. Це лише деякі з подарунків, які підготували наші партнери, серед яких також SavED, Освіторія, Prometheus та інші.

Щоб взяти участь у Олімпіаді, вчителям необхідно зареєструвати свою школу за посиланням до 28 лютого 2023 року.

Детальніше про Олімпіаду на сайті.

Громадська організація Bendukidze Free Market Center створена з метою сприяти свободі, обмеженому відкритому уряду та вільному ринку шляхом аналізу та розробки нових і сучасних варіантів політики та прямої взаємодії з особами, які приймають рішення, в уряді, бізнесі та громадянському суспільстві.Немає коментарів: