понеділок, 27 лютого 2023 р.

Той, хто видумав ідеологію Путіну - пішов засвіти


 Зліва від Єльцина Вяч.Ігрунов, а зліва від Сахарова Гліб Павловський однокашники по Одеському університету. Москва 21 травня 1989 року

Сьогодні після оголошення про смерть Павловського на москві всі почали спогадами ділитись про Деміурга політичних технологів російського режиму. Якщо хтось ще шукає корені свободомислення в російських демократах 90-х з яких вийшло багато "хороших руських", пропоную після споглядання фото почитати свіжі мемуари (від 1.02 лютого 23 року) третього члена гуртка марксистів з Університету І.Мечнікова (2-є на фото) на початку 70-х минулого сторіччя - Ігоря Іваннікова. Як народжувались реформатори суспільства, яки навчили згодом цинічних "комітетчиків" використовувати медіа поповній.

Відомий своєю контроверсійністю в Миколаєві  Ігор Сергійович написав про ту їх студентську комуну спогади "Коммуна благих намерений" (авторський стиль й лексика збережена). Мені здалось дуже об'єктивні. І про Павловського написав, якого все життя називав "Глєбушка". І демократії ніхто з тих росіян, хто терся біля Кремля  не приймають! Про це треба завжди пам'ятати. 

Позицію Павловського щодо війни в Україні можна ілюструвати наступною цитатою: "Попередній Путін цього не зробив би", - сказав він незабаром після вторгнення. "Він був дуже розумною людиною. Але зараз це все зникло. Він має одержимість Україною, якої раніше не мав. Він зараз реагує на фотки у власній голові. "
Будьте уважними, коли робите фотки, панове!
В.Головченко.


Немає коментарів: