середу, 18 січня 2023 р.

Молодіжний конкурс «Місцеві єврейські кладовища як джерело до вивчення локальної історії»Сьогодні в багатьох регіонах України єдиним свідченням єврейської присутності є кладовища. Вони є важливим джерелом для дослідження місцевої єврейської спадщини для науковців в першу чергу. Але можуть стати об’єктом вивчення для молоді. З метою підвищення обізнаності суспільства про локальну єврейську спадщину Європейська ініціатива зі збереження єврейських кладовищ (ESJF) та Centropa оголошують конкурс «Місцеві єврейські кладовища як джерело до вивчення локальної історії».

За умовами конкурсу учасники для свого проекту можуть обрати одну з двох категорій:
Фільм;
Онлайн брошура.


Тематика конкурсних робіт довільна, але повинна стосуватись локального єврейського кладовища: наприклад, його історії, сучасному вигляду, викликам сьогодення, біографії відомих осіб, які поховані на кладовищі, особливості надгробного орнаменту і написів (епітафій), тощо. Більш детальну інформацію та рекомендації щодо конкурсних робіт Ви можете знайти за посиланням.

До участі в конкурсі приймаються роботи від українських навчальних закладів середньої та вищої освіти.

Поспішіть долучитися до конкурсу.

Кінцевий термін подання робіт: 25 лютого 2023 р.

Презентація найкращих проєктів та офіційна церемонія нагородження пройде орієнтовно в травні 2023 року. Конкурсні роботи переможців будуть розміщені на освітніх інтернет ресурсах Centropa та ESJF на правах загального доступу.

Зв’яжіться з регіональним координатором Андрієм Кошельником (koshelnyk@centropa.org), якщо потребуватимете додаткової поради чи допомоги в реалізації вашого проєкту, або пишіть нам у Facebook!


Немає коментарів: