вівторок, 1 листопада 2022 р.

Нова пошта відкрила для українців ще 3 нових відділення у Варшаві і вже друге в КраковіКомпанія відкрила у Польщі вже 6 відділень, щоб українці могли відправляти посилки додому та отримувати від родичів і друзів так само легко, як вони це звикли робити в Україні.

У відділеннях доступні послуги пакування, відправлення в Україну та отримання посилок із України до 30 кг. Операторами працюють українці зі знанням польської мови.


Розрахуватися за посилку може тільки відправник - готівкою, карткою або через безконтактний розрахунок: ApplePay чи GooglePay у відділенні.

Зверніть увагу, що міжнародні посилки мають певні митні правила. Заборонено митними службами до пересилання тютюн, алкоголь, ліки і вітаміни, парфуми, харчові продукти з особливими умовами зберігання, наркотичні речовини, гроші, товари військового призначення, насіння тощо. Повний перелік заборонених речей можна подивитись: https://novapost.pl/pl-uk/international/forbidden-items

Термін доставки від 5 днів.

Як відправити посилку з Польщі в Україну із відділення:


1.Принесіть посилку із речами у відкритому вигляді, щоб зробити опис вмісту для розмитнення митною службою;

2.Вкажіть оператору:

-ПІБ отримувача англійською мовою

- український номер телефона отримувача

- електронну пошту отримувача

- вказати номер поштомату, або номер відділення, або адресу для доставки кур’єром Нової пошти в Україні

3.Сплатіть за послуги доставки та пакування, у разі необхідності.

Адреса та графік роботи відділень Nova Post у Польщі за посиланням: https://novapost.pl/pl-pl/departments

Українці також можуть відправляти посилки до 30 кг з дому своїм друзям та рідним у Польщу у будь-яке відкрите відділення Nova Post, поштомат або на адресу отримувача.

Тариф на доставку в Польщу та дозволені речі для пересилання закордон можна переглянути за посиланням https://novapost.pl/pl-uk/international/receive-from-ukraine


Немає коментарів: