неділя, 5 червня 2022 р.

ВИСТАВКА-ПОДЯКА «Великобританії від митців України»
Подяка від волонтерського центру Одеси ГО «Мрія Вільних Людей» та творчої родини народного художника України Галини Кравченко і народного художника України Анатолія Кравченко. А також їх дітей, членів Національної спілки художників України, Андрія Кравченко і Ольги Чернишевої та студенток Вікторії Кравченко і Олександри Кравченко. Крізь чорні хмари війни, які хотіли знищити Україну як державу, наші митці своїми творчими картинами дякують за вчасно надану Збройним силам України підтримку в тяжкий період героїчного протистояння України проти росії-агресора.

29 травня відбулася презентація виставки-подяки уряду Великобританії від митців України. Були представлені репліки 31 картини різних жанрів, більшість з яких виконані аквареллю. Автори цих робіт – творча родина Кравченко.

Митці поділилися думками щодо своєї ролі у допомозі країні та людям під час війни.

Вистояли: Україна першою прийняла потужний удар рашистської навали і вистояла, продовжуючи героїчний супротив багаточисельної армади російської федерації. Народ, Збройні Сили України і територіальна оборона отримали світову підтримку в цій війні. Очолили цю політичну, моральну і воєнну підтримку США і Великобританія.

З відчуттям щирої вдячності керівництву і народам Великобританії, які підтримали Україну, волонтерський центр Одеси ГО «Мрія Вільних Людей» з творчою родиною митців з Одеси передає виставку-подарунок Прем’єр-міністру Великої Британії – Борису Джонсону.

Виставка проходитиме 7 червня в Саду скульптур Одеського літературного музея.


КОЛИ: 7 червня о 14:00

ДЕ: Ланжеронівська, 2

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Деталі
ДАТА:7 Червня
ПОЧАТОК:14:00 - 17:00

Місце проведення
МІСЦЕ:Одеський літературній музей
АДРЕСА:вул. Ланжеронівська Посилання
Facebook
Контакти


Адреса: вул. Ланжеронівська, 2
м. Одеса, Україна
Телефон: +38 (048) 722-33-70
E-mail: litmuseum.odesa@ukr.net
Час роботи


Експозиція музею працює з 10:00 до 20:00.
Вихідний день — Понеділок.

Сад скульптур працює з 10:00 до 20:00. Всі дні без вихідних.
Сайт зроблений і просувається у Бізантіумі


Немає коментарів: